Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
Blog
Ekonomik Düğün

Ekonomik Düğün

Evlilik hem maddi hem de manevi sorumluluk gerektiren kavramlardan bir tanesidir. Düğün hazırlıkları esnasında ilk olarak yapmamız gereken düğün için ayırdığımız bütçe hesaplamasıdır. Düğün hazırlıkları her ne kadar belirli bir bütçe kavramında yapılsa da bizler için ufak tefek ödediğimiz ekstra ücretler dahilinde dahi hesapladığımız bütçenin de dışına çıkabilmekte.

Hem ekonomik bir İzmir düğün organizasyonu olsun hem de unutulmayacak kadar güzel ve özel... İzmir nikah salonlarında kıyılan aile ve arkadaşlar ile gece küçük eğlenceler düzenlenen ekonomik düğünler bu esnada tam bir kurtarıcı olarak devreye girmektedir. Düğününüzde alamadığınız hazzı farklı bir organizasyonla kutlayarak daha özel kılabilirsiniz. Bu hem sizin için ekonomik hem de daha güzel farklı bir düğün organizasyon oluşturmanıza katkı sağlayacaktır.

Aile büyüklerinizin de gönlü olması için sade bir nikah töreni ile evlenerek prosedürü uyguladıktan sonra samimi dostlarınızla yiyebileceğiniz bir akşam yemeği konsepti veya eğlenceli parti havasında bir organizasyon ile mutlu gününüzü renkli ve son derece etkileyici bir düzeyde anı yaşayabilirsiniz.

Düğün konseptinizde güzel bir kır düğünü tek hayaliniz ama bütçeniz buna el vermiyor ise bütçenize uyacak şekilde bir mekan bulup sadece samimi olduğunuz aile dostlarınızın ve aile büyüklerinin katılımı ile kokteyl tarzı bir düğün konsepti hazırlayabilirsiniz. Genelde düğünler hafta sonlarında yapıldığı için hafta sonu daha pahalı olmaktadır. Eğer imkanınız var ise düğününüzü hafta içi yapabilirsiniz. Sizi seven dostlarınız eminiz ki yanınızda olmak isteyecektir.

Ekonomik Düğün | İzmir Düğün Fotoğrafçısı | Düğün Hikayesi | Tavsiye - Fiyat - Yorum
izmir düğün fotoğrafçısı
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı