blog

İzmir Düğün Hikayesi - En iyi düğün hikayesi - Düğün klibi

Düğün Hikayesi Nedir ?

Düğün hikayesi ülkemizde uygulanmaya yeni yeni başlayan bir organizasyon şeklidir. Düğün günü tüm gün boyunca hazırlıktan başlar gelin ve nedime çekimleri, damat ve sadıçları ve bir çok eğlenceli görüntüler hazırlıklarda çıkıyor. Gelin alma töreni, nikah organizasyonu ve gece düğün bitimine kadar yapılan video çekimlerin bir araya getirilmesiyle elde edilen düğün hikayeleri düğünlerde yapılan klasikleşmiş çekimlerin daha modern halde ele alınması şeklinde tanımlanabilir. Volkan Aktoprak tarafından kurgusal şekilde de çekilen düğün hikayesi genellikle çiftlerin isteği doğrultusunda ilerlemektedir. Düğün günü, kuaför hazırlıkları, düğüne hazırlanma, gelin alma, evden çıkarma düğün konvoyu gibi daha pek çok detayı içeren düğün hikayeleri pek çok bölgede faaliyet gösteren bir fotoğrafçılık hizmetidir. Bu hizmetin birçok ismi vardır;

  • Düğün Klibi
  • Düğün Filmi
  • Düğün Belgeseli
  • Wedding Story
  • Düğün Videosu
  • Düğün Masalı
  • Düğün Kısa Film

Düğün hikayesi olarak bilenen video çekimlerine bir çok isim verilir kafanızı hiç karıştırmasın genel olarak hepsi aynı aynı işe çıkıyor yani; tüm gün düğününüzü anlatan 8-10 dk aralığında video çekimleridir.

En Güzel Düğün Hikayeleri

Fotoğraflar unutmaz. Anda kalmamızı sağlar. Fotoğraflar güzel anlara yolcuğun en bilinen, en güzel  hatırlatıcısıdır. Düğün fotoğrafları da birlikteliğe adım attığınız anların hatırlatıcısıdır. Hayatınızın en anlamlı gününü daha da kalıcı hale getirmek isterseniz en güzel düğün hikayeleri ile yanınızdayız. Düğün fotoğrafçısı ekibimiz gelin ve damat için iki ayrı ekiple tüm özel anlarınızı unutulmaz kılmak istiyor. Ekibimiz tarafından kayıt altına alınan unutulmaz anlarınız montajlanarak düğün hikayesi haline getiriyoruz. Mutluluğa evet dediğiniz o anları yıllar sonra tüm ayrıntılarıyla hatırlamak isterseniz doğru adres. Düğün hikayesi konusunda daha önce gerçekleşmiş düğün hikayesi örneklerini görmek ve öneri almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Düğün günü hikayesi yada dış çekim hikayesi talep eden çifterimize drone çekimleri ÜCRETSİZ!

En güzel düğün hikayelerini izlemek için youtube kanalımız.   

İzmir Düğün Hikayesi

Ege'nin güzel şehri İzmir'de düğün yapmayı planlayanlar için en güzel gününüzü bir düğün hikayesi ile unutulmaz kılmak harika olacaktır. İnsan hayatı içerisinde yaşanılan en duygu yüklü anlar oldukça önemli olan konuların başında yer alıyor. Baktığımız da ise tekrardan yaşanılmayacak olan özel gün düğününüzün yeniden izlenebilir olması ve aynı heyecanı yaşamanız hem fotoğraf hem de video desteği ile mümkün olacaktır. Bu konuda alacağınız kaliteli ve üst düzey hizmetlerle birlikte artık sizlerde yeniden özel anınızı taçlandırmaya başlayacaksınız. İzmir düğün hikayesi videoları ile yeniden düğün anında yaşamış olduğunuz tüm duygu yüklü anları görebilmeniz artık sizin elinizde olacaktır. Üstelik gelin damat düğün hikayeleri ve düğün fotoğraf çekimleri için artık çok fazla ücret ödemek zorunda kalmadan tüm hizmetlerin de en iyi şekilde yerine getirilmesini sağlayacak ve bu durumdan da memnun olacaklardır.

izmir düğün hikayesi, düğün hikayesi, izmir düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğrafları, volkan aktoprak

Düğün Hikayesi Fiyatları

Düğün yeni bir  hayatın başlangıcıdır. Yeni hayatımızın başlangıcını, o özel günü güzel anlarla hatırlamak isteriz. Bunun için en ince ayrıntısına kadar hazırlık yaparız. Gelinlik, damatlık, mekan, düğün aksesuarları  ve daha fazlası tüm ayrıntılarıyla o gününüze ait ve size özel. Fakat düğünler her iki taraf içinde masraflıdır. Bu konuda birçok fedakarlık yapmak zorunda kalırsınız.  Birçok şey için hazırlık yapmak zorunda kalan sizler için en uygun fiyatlar ile yanınızdayız. İzmir Düğün hikayesi fiyatları Şehir ve yapılacak işe göre değişirken en düşük 3000TL fiyatlar alabilirsiniz.  Kaliteli içerikler üreten ekibimiz sizler için en iyi düğün hikayesi oluşturmak için çalışıyor. Düğün hikayeniz için doğru zamanda randevu alarak avantajlı seçeneklerden ve fiyatlardan yararlanabilirsiniz.  Özel anlarınızı profesyonel  ellerle fotoğraflandırmak, hikayenizi anlamlı fotoğraflarla ve kısa film halinde görmek isterseniz biz buradayız!

Belgesel Düğün Videoları

Belgesel düğün videoları ile düğününüzün başlangıcından son anına kadar aileniz ve sevdiklerinizle paylaştığınız o anları en küçük detaylarına kadar sizi geri döndürmeye talibiz.  Mutluluğa evet dediğiniz o anları anbean düğün videoları ile hatırlayacaksınız.  Belgesel düğün videoları  kare kare her anınızı yakalayacaktır. Sizin poz vermenize gerek kalmadan anda kalmanızı sağlayan karelerle o anlar siz hatırlamak istediğinizde size geri dönecektir.  Doğal anlarla o günü yansıtan belgesel düğün hikayesi oluşacak düğün videonuz geçmişe tanık etmek adına sizin için çok özel olacaktır. Bu yüzden düğün hikayesi çektirmek isteyen çiftlere belgesel düğün fotoğraflarını da tavsiye ediyoruz.

Wedding story son yıllarda oldukça popüler hale gelen ve düğünlerin hafızalarda kalacak olan kırıntıları iler idare etmek yerine her anın tekrar tekrar yaşanmasını sağlayan çekimler.

Bir insanın hayatında her anlamda dönüm noktası olabilecek önemli eşiklerden biridir düğünler. Sevginin kutsanması, farklı bir sıfat ile başlanacak yeni hayatın ilk adımının dostlarla kutlanması ve aynı zamanda başrolünde olunan belki de ilk ve tek etkinliğin sonuna kadar keyifle yaşanması için düğün tarihinden çok önce planlama yapılmaya başlanır. Çünkü pek çok değişkeni bir arada barındıran düğünlerde en küçük detayda yaşanabilecek bir aksilik bile domino taşı etkisi göstererek hayal edileni anında kabusa çevirebilecek güçtedir. Bu yüzden düğün organizasyonu ile uğraşan profesyonel isimlerden destek almak her zaman riski minimize edebilecek doğru bir hareket olacaktır.

Kendi Düğün Hikayenizin Kahramanı Olun

Düğün hikayesi çekimi sayesinde hem eğlenceli hem de duygusal anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Siz de yakın zamanda masalsı bir düğünün altına imza atmaya hazırlanıyorsanız İzmir düğün hikayesi hizmeti veren firmalar ile irtibata geçerek kendi düğün hikayenizin kahramanı olma adına ilk adımı atabilirsiniz. Fotoğraf ve film çekimi olarak adlandırılabilecek bu işlem düğün seremonisinin çok öncesinden başlayarak son misafirin geçirilmesine kadar sürecek bir zaman dilimini kapsar. 

Wedding story ekibimiz ile hazırlamış olduğumuz profesyonel düğün hikayleri için vimeo hesabımız.

Düğün Klib Çekimleri Fiyatları

Düğününüzden önce kurgulanan senaryo yazılan hikâyeyle ve seçtiğimiz müzikle birlikte ortaya standrt kliplerden daha farklı Düğün klipleri ile çok özel anlar çıkıyor ve çiftler izledik sırada yeniden mutlu olabiliyor. Bu sayede düğününüzü üzerinden her ne kadar yıllar bile geçmiş olsa tüm güzelliği ile yeniden hatırlamanıza da bir anlamda en iyi şekilde yardımcı olunuyor. Çiftlerin yeniden çekilen film gibi düğün hikayesi klipleri gördükten sonra tekrardan eskiye dönerek o anı yaşamaları artık hem keyif veriyor hem de oldukça kolay bir işe dönüşmeye başlıyor. Özellikle son dönemlerde fazlası ile popüler olan bu tür kliplerin kurgulanması son derece önemlidir. Düğün öncesinde, düğün anında ve sonrasında gerek damat tarafından gerekse de gelin tarafından neler yaşadığını görmek ve sevdiklerinizin de bir anlamda görebilmesini sağlamak artık kolay olacaktır.

Düğün Klip Çekimleri Neden Gereklidir?

Evlilik oldukça kutsal konuların başında yer almaktadır. İnsanların çoğu artık heyecan soluklu olarak yalnızca bir defa evlendikleri için mutlaka bu anın ölümsüzleşmesi gerekir. Özellikle ileriki yaşantınız da çocuklarınıza gösterebileceğiniz bir klibiniz olsun istiyorsanız mutlaka düğün hikayesi çekimleri yoluna başvurmanız gerekmektedir. Bu sayede aşkınızın klibini de yalnızca sizlerin izlemesinin yanı sıra arkadaşlarınıza, dostlarınıza ve akrabalarınıza da izletme şansına en iyi şekilde sahip olacaksınız.

Düğün klibi nedir? 

En uygun fiyatlar eşliğinde artık sizlerde en özel anlarınızı yeniden izleyebilmek adına düğün fotoğraf ve klipleri yoluna başvurabilirsiniz. Bu sayede mutluluğunuzu yeniden yaşamak ve heyecanınızı yeniden görebilmek sizleri daha fazla mutlu etmeye neden olacaktır. Fakat bu aşamada da mutlaka profesyonel düğün fotoğrafçısı ekibi bulmalısınız. Düğün hikayesi eşsiz ve kaliteli bir şekilde videoya dökerek film gibi bir klip çekimi de ortaya çıkarılmaya çalışılıyor. Özellikle çiftler bir defaya mahsus olarak özel bir gün yaşayarak evliliğe adım attıkları için fotoğraf, video, hazırlık klipleri gibi her bir şeyin profesyonel bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Bu sayede bu yola başvuran çiftlerde artık en özel anlarını en iyi şekilde ölümsüzleştirme şansına da sahip olacaktır.

izmir düğün hikayesi, düğün hikayesi, izmir düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğrafları, volkan aktoprak

Dış Çekim Düğün Hikayesi

Şüphesiz en iyi dış çekim düğün hikayesi ve fotoğrafları herkese göre kendisine ait olandır. Ancak bir de objektif bakış açısı vardır. Dolayısıyla bu konuda seçtiğiniz düğün hikayesi büyük önem taşır. Dış mekan fotoğraf çekimi ile dış çekim hikayesi aynı anda yapılabiliyor ve sadece fotoğraaf albümü değil aynı zamanda güzel bir dış çekim video sahibi de oluyorsunuz. Profesyonel kişiler ile çalışırsanız yılın en iyi düğün hikayesi ve fotoğrafları sizinkiler olabilir. Düğün fotoğraf pozları, dönemlere göre değişse de en iyi ve popüler olanlarını düğün fotoğrafçınız sizin için seçebilir. Portre, yukarıdan çekim, yakın çekim, dış çekimler son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Dış çekimin nerede yapılacağı genellikle çiftlerin tercihine bırakılır. Çiftlerin bir arzusu yok ise fotoğrafçınız sizin için mevsim şartlarını da göz önünde bulundurarak bir tercih yapacaktır.

Farklı dış çekim mekanları arayanlara Edward Whittall Köşkü Fotoğraf Çekimi yazımıza göz atmanız da fayda var. 

Ayrıca düğün gününün telaşına bu çekimleri katmak istemeyen çiftlerimiz için, düğünden önce ya da sonra, başka bir tarihte de çalışılabilir.  İsteğe bağlı olarak, birden fazla gelinlik, gelin çiçeği ve saç modeli kullanabilirsiniz. Fiyatlar ve çekimler hakkında bilgi almak için sizleri ofisimize bekliyoruz.