İzmir Düğün Fotoğrafçısı

İzmir Düğün Hikayesi

İzmir Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçısı

Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
Blog
İzmir Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi

İzmir Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi

Kurumsal Firma Tanıtım ve Drone Çekimleri 

Son dönemlerde kurumsal firma tanıtımları için son derece önemli olan bir diğer hususların başında ise drone çekimleri yer alıyor. Havadan çekim olarak nitelendireceğimiz bu çekim ile firmanızı havadan görecek ve tanıtım filmlerinize farklı bir açı katacak. Özellikle büyük fabrika tanıtım çekimlerinde yapılacak drone havadan çekimlerle de konum olarak nerede oldugunu daha kolay görülecektir. Standart tanıtım reklam çekimlerden kurtularak daha farklı bir ambiyansı gözler önüne serebilmek adına hemen sizlerde vakit kaybı yapmadan önünüze sunulacak olan tüm bu hizmetlerden sizlerde gönül rahatlığı ile yararlanmaya da başlayabilirsiniz. Aşşağıda Asyay firması için yapmış oldugumuz tanıtım filmi izleyebilirsiniz. 

 

 

Düğün Drone Çekimleri 

Stüdyo çekimleri , dış mekan fotoğrafları gibi eskilerde kalan bir çok seçeneğin yanında hayatımıza yeni katılan teknolojiler de var. Yenilik ve değişiklik isteyen her insan farklı alternatifleri değerlendiriyor. Drone geleceğin en beğenilen çekimleri arasına teknolojisiyle giriyor. Bu devirde sabit fotoğraflar yerini farklı açılara , videolar kendini havaya bıraktı. Artık düğün fotoğrafçısı dediğimizde tripod ile fotoğraf çekimi yapan kişiler değil drone ile fotoğraf çekimi gelmekte.

 

 Drone çekimleri günümüzde oldukça popüler ve teknolojik. İnsanlar çağa ayak uydurmak ve düğünü için en güzelini,farklısını yaratmaya çalışıyor. Teknolojinin de bize yardım ettiği bu günlerde drone ile fotoğraf ve video çekimleri en gözde seçimler. Kameranın yüzlerce metre ileride sizden uzak bir noktada, havada hareket ettirilerek, açı ayarlaması yapılarak çekim yapması sağlanıyor. Drone havada uçarak geniş ve farklı açılardan fotoğraf ve video çekebiliyor. Her nesnenin etrafında 360 derece çekim yapabilme imkanı sağlıyor. Videolarında hikaye ve kurguyla beraber ,müzik eşliğinde mucizevi düğün gününü kaydediyor. Adeta bir drone klip çekimi edasıyla size yaratıcılıklarıyla kendinizi oldukça özel hissettir. En özel günde en özeli zaten siz olmalısınız.

 Düğün fotoğrafçılarında drone tercih etmelerinin en büyük unsuru sıkılmadan izleyebilecekleri , eğlenceli anlar kayıt altına alınmasıdır . Yıllar sonra izlediğinde yada drone ile çekilen fotoğraflara bakarken , o heyecanı sana geçirir ve o güne seni uçurabilir.

Düğün Fotoğrafları Pinterest’den  görmek için : https://tr.pinterest.com/dugunfotograflari/

Düğün fotoğrafçısı blogları için: https://medium.com/@izmirdugunfotografcisi/drone-çekimi-nedir-e292854c6243

İzmir Düğün Fotoğrafçısı İnstagram: https://instagram.com/volkanaktoprak

Düğün Fotoğrafçısı : www.volkanaktoprak.com

Tumblr Düğün Blog : https://www.tumblr.com/blog/dugunfotograf

500px Düğün Fotoğrafları : https://500px.com/volkanaktoprak

İzmir Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi | İzmir Düğün Fotoğrafçısı | Düğün Hikayesi | Düğün Fotoğrafçısı
izmir düğün fotoğrafçısı
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı