blog

2020 Gelin Saçı Modelleri - Düğün Dış Çekim Gelin Saç Modeli

2020 Gelin Saçı Modelleri Yeni Trend Gelin Saç Tasarımı

2020 gelin saçı modelleri eski yıllara göre artık daha doğal yeni trendler arasında gelinlerin en çok sevdiği sade ve doğal saçlar, dağınık topuz, doğal topuz, örgülü saçlar ve dış çekim için özel hazırlan gelin saç modelleri seçimlerine bir göz atalım.

Hayatımız boyunca hayalini kurduğumuz o mutlu düğün günü geldi çattı. Lakin düğün, organizasyon, moda evi, aksesuarlar derken saç modelimizi unuttuk. Peki ne yapacağız bu seneki gelin saçı modellerine göz atarak nerde nasıl saç yapılmalı bunu inceleyerek düğün için saç modeli tercihimizde bulunabiliriz.

Gelin saç trendi kapsamında tam da gelin adaylarımızın zevkine göre farklı modellerin her tarza uygun şekilde uygulandığı saç modellerini bir arada içermekte. 2020 Gelin saçı modelleri ile ilgili en popüler olan saç modelleri uzun, kısa, dağınık gelin başı modelleri, dalgalı ve birbirinden şık topuz modelleri olmakta.

sade gelin saçı, gelin saç ve makyaj, gelin saçı, gelin saç modelleri, dağınık gelin saçı, izmir düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafı fiyat, en iyi gelin saçı, volkan aktoprak

Gelin saçı ve makyajı ile ilgili en popüler olan açık, sade, dağınık saç modellerini sizler için seçtik.  Dış çekimlerde gelin saçı dağınık olmalı, sahilde nikah kıyıyorsanız rüzgara dikkat edin! After party için bırakın saçlar dağılsın eğlenmeye bakın.

Dış Çekim Gelin Saçı Modellerinde Doğal Saçı Tercih Edin

Dış çekim gelin saç modeli için gösterişten uzak, sade gelin saçı modellerini tercih edebilirsin. Dış çekimlerde fazla mekan gezildiği için saç modeliniz her mekana uymayabilir ama doğal bir saç modeli tercih ederseniz tüm mekanlarda düğün fotoğraflarınız iyi çıkacaktır. Çünkü sadelik ve doğallık her zaman kazanır. Sizce sahilde fotoğraf çekimi için abartı bir topuz saç modeli mi yoksa dalgalı bir fön mü? Doğal fotoğraf ve doğal pozlar isteyenler için saç ve makyaj da doğal olmalı sade gelin saç modelleri arasında sana uyum sağlayacak ve yakışacak olanı kesinlikle bulabilirsin. Taçlı sade topuz gelin saçı modeline kesinlikle hayran kalacaksın. Enseden sıkı şekilde toplanmış sade gelin saçı modellerine hareket katmak istiyorsan çok abartılı olmayan gelin taçlarından faydalanabilirsin. Bu sayede, kendini bir prenses kadar güzel hissedebilirsin. 

Bunun yanı sıra, örgü taçlı gelin saçı modeline göz atmaya ne dersin? Abartıdan uzak ama zarif bir gelin saçı tasarımı arıyorsan bu model tam sana göre! Ense topuzunu örgü saç ile hareketlendirebilirsin. Buna ek olarak, bohem tarzını yansıtacak bir saç aksesuarını bu modele ekleyebilirsin. Bu tür bir saç modelini hem düğününde hem de nikahında tercih edebilirsin. 

Sade gelin saçı modelleri demişken sade örgülü topuz modelinden bahsetmeden olmaz. Bir gelin adayı olarak bu modele kesinlikle hayran kalacaksın. Bilhassa romantik tarz seviyorsan bu model senin için çok uygun! Enseden örgülerle toplanan ve ince bir taç ile hareket katılan bu saç modelini tercih etmek büyük bir şans!

2020 gelin saç modelleri, Sade gelin saçı, Gelin saçı modelleri, 2020 açık gelin saç modelleri, Dağınık gelin saç modelleri, Gelin saç modelleri topuz, Gelin saç tasarımı, Dış çekim gelin saç modelleri

Nikah İçin Saçı Modelleri

Nikah için saç modeliniz daha sade ama taç be küçük aksesuarlar ile hareketlendirilmiş şekilde olmalıdır. Bu konsepte uygun olarak en çok tercih edilen gelin başı modeli ön kısmı dalgalı perçem bırakılmış arka kısımda alta doğru toplanarak oluşturulmuş topuz modelleri olmakta. Gelinliğinizle uyumlu olacak şekilde bir de taç konulduğunda oldukça güzel bir görünüm elde etmiş olmaktasınız.

İzmir sahil düğünü için saç modellerimiz hareketli bir görünüm olmalıdır. Bu kısa saç modeli ile tasarlanmış çiçekler ile bezenmiş gelin başı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu kavramda da saç bantlı gelin saçı modelleri, örgü gelin saçı modelleri, uzun gelin saçı modelleri, taraklı gelin saçı modelleri son derece şık bir ambiansa bürünmenizi sağlayacaktır.

sade gelin saçı, gelin saç ve makyaj, gelin saçı, gelin saç modelleri, dağınık gelin saçı, izmir düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafı fiyat, en iyi gelin saçı, volkan aktoprak

Düğün afterparty saç modelleri 

Afterparty için saç modelleri ise daha canlı ve hareketli olmalıdır. Bu kavramda da sıra dışı gelin saçı modellerini tercih edebilirsiniz. Sıra dışı gelin saçı modelleri uygulamalarında ise saç renginizi değiştirebilir veya kuaförünüzün stilinizde ufak tefek hareketlenmelerde bulunarak katlı, kısa saç modeli oluşturarak farklı uygulamalar ile göz alıcı saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Alp Kavasoğlu Gelin Saç Tavsiyeleri için videosu

Sade Doğal Topuz Gelin Saç Fikirleri

2020 yılının favori saç modelleri demişken doğal topuz saç modelleri hakkında konuşmazsak olmaz! Çiçekli, örgülü, enseden ve yandan olmak üzere birçok topuz saç modelini tercih edebilirsin. Sade dağınık topuz gelin saçına hayran kalacaksın. Doğal ve sade tasarımlardan hoşlanıyorsan bu model tam sana göre! 

Örgülü dağınık gelin topuzu; 2020 yılının en çok tercih edilen modellerinden birisi olacak gibi duruyor! Bu modelin tepeden, enseden ve yandan olmak üzere farklı alternatifleri bulunmaktadır. Bu tür modelleri bilhassa gelinlik modellerine göre de tercih edebilirsin. Tek omuzlu, straplez, askılı ve V yakalı gelinlikler ile beraber bu saç modelini tercih etmen çok mantıklı olacaktır. 

Son olarak, çiçekli dağınık topuz gelin saçından bahsetmeliyiz. Bilhassa bahar ve yaz aylarında evlenmeyi düşünüyorsan bu model tam sana göre! Cipso çiçeklerle kombin haline getirilen bu saç modelleri sayesinde kendini bir prenses kadar özel hissedeceksin.

Düğün fotoğrafçısı Volkan Aktoprak; Eğlence için saç modeliniz tarzınızı yansıtan nitelikte olmalıdır. Kendinizi nasıl rahat ve şık hissedecekseniz o tarz bir saç stili tercih etmelisiniz. Gelin saçı modellerinde en az diğer saç modeli kadar çiçekli gelin saçı modelleri de oldukça fazla tercih edilen modellerden olmakta ince gelinlik modelimizi daha şık gösterecek nitelikte kimi zaman uzun gelinlikler ile uygulanan kimi zaman ise kısa gelinlik modelleri ile bir arada kullanılabilen uygulanacak olan aksesuara göre farklı farklı seçeneklerde tercih edebileceğiniz gelin saçı modeli olmakta.

sade gelin saçı, gelin saç ve makyaj, gelin saçı, gelin saç modelleri, dağınık gelin saçı, izmir düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafı fiyat, en iyi gelin saçı, volkan aktoprak

Saç renginizde değişiklik yapmak istiyorsanız kızıl gelin saçı modelleri bu sezon en trend saç rengi tonlamaları olmakla beraber kumral, kahve rengi ve tonları, bal köpüğü renkleri en popüler gelin saçı rengi tonlamalarından olmaktadır.

Düğünlerini çektiğimiz çiftlerimizin tercih ettiği saç modelleri instagram.com/volkanaktoprak sayfamızdan inceleyebilirsiniz size güzel fikirler verecektir 

2020 gelin saç modelleri, Sade gelin saçı, Gelin saçı modelleri, 2020 açık gelin saç modelleri, Dağınık gelin saç modelleri, Gelin saç modelleri topuz, Gelin saç tasarımı, Dış çekim gelin saç modelleri

Doğal Dalgalı Gelin Saçı 

Hayatının en güzel ve özel günü olan düğün gününde her anlamda mükemmel gözükmek istiyorsan gelinliğin kadar tercih edeceğin saç modeline de dikkat etmelisin. Gelin saçı ve gelin saçı aksesuarlarının düğün konsepti ve gelinliğinle uyum içerisinde olması şarttır. Bu noktada, 2020'nin gelin saçı trendleri hakkında fikir sahibi olmalısın. 

Bu yılın en çok tercih edilen gelin saçı modellerinden birisinin doğal dalgalı gelin saçı olduğunu söylemeliyiz. Bilhassa bohem dalgalı gelin saçlarının sadelikten hoşlanan gelin adaylarının tercihi olduğunu ifade etmek gerekir. Bu tür saçların her yüz tipine uygun olması ise farklı bir avantaj olarak ortaya çıkıyor. Doğal dalgalı gelin saçı sayesinde bir gelin olarak doğal güzelliğine vurgu yapma şansı elde edebilirsin. Bunun yanı sıra, sana yüz hatlarını daha yumuşak gösterme şansı sunacaktır. Ayrıca, kusursuz gelin makyajı daha da öne çıkarma konusunda işine yarayabileceğini söyleyebiliriz. 

En uygun saç modelinizi biraz da olsa aklınız da canlandı mı? Şimdi istediğiniz saç modeline uygun bir gelin seçmeye ne dersiniz? Gelinlik modelleri  blogumuzu okumayı unutmayın!

2020 gelin saç modelleri, Sade gelin saçı, Gelin saçı modelleri, 2020 açık gelin saç modelleri, Dağınık gelin saç modelleri, Gelin saç modelleri topuz, Gelin saç tasarımı, Dış çekim gelin saç modelleri

2020 Gelin Saçı Fiyatları 

2020'nin gelin saçı modası hakkında yeterince konuştuk. Bu kadar güzel saç modelleri arasından tercih yaparken işin ekonomik boyutuna da dikkat etmek zorundasın. 2020 gelin saçı fiyatları; bilhassa damat adayları tarafından merak ediliyor olabilir :) Ancak, bu fiyatların şehirden şehire değiştiğini söyleyebiliriz. Buna ek olarak, gelin saçı fiyatları için belirleyici olan farklı unsurlar da var! 

Standart gelin paketlerini tercih ettiğin takdirde standart gelin saçı ve makyajı hizmeti alacaksın. Manikür, pedikür, ağda gibi işlemlerin ekstra ücret kapsamında olduğunu söylemeliyiz. Bunun yanı sıra, gelin paketi istemiyorsan, yani tüm hizmetleri ayrı ayrı almayı tercih ediyorsan, bu iş için ayırdığın bütçeyi biraz daha arttırmak zorundasın. Çünkü, standart gelin paketlerinin hem daha ucuz olması hem de indirimli yapılması söz konusu oluyor. Buna ek olarak, 2020 gelin saçı fiyatları hakkında bilgi alırken prova ücretinin dahil olup olmadığını da öğrenmelisin. Son olarak, erken rezervasyon yaparsan daha uygun ücretler ile karşılaşabilirsin. Ancak, kuaför, senin istediğin mekana gelirse ayırdığın bütçeyi iki katına çıkarmalısın. 

Gelin başı fiyatları; İstanbul için minimum 600-800 TL iken Ankara için 400-600 TL, İzmir için 600-800 TL olarak biliniyor. Bunun yanı sıra, diğer şehirlerde de genel olarak bu rakamların geçerli olduğunu söyleyebiliriz. 

Gelin saçı modelleri pinterest panomuz: pin.it/edXMytX

İzmir'de Gelin Saç Tasarımı Yapan Kuaförler

  • Saloon Locca Bornova
  • Saç'a Kuaför
  • Soner Saç Tasarım
  • Gaye Kuaför Buca
  • Makas Kuaför