Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
Blog
Save The Date

Save The Date

Yurddışında çok yaygın olan "Save The Date" çekimleri Türkiye'de çiftlerin yeni ilgi alanı olmuştur. Tarihi kaydetmek anlamına gelen kelime, düğün fotoğraflarınızdan önce düğün tarihinizi en güzel fotoğraf kareleri ile duyuruyoruz. Fotoğraf çekimlerini nasıl yaptığımızdan bahsedelim.

Düğün tarihinizden 2 ay öncesinde konsept hazırlıyoruz. "Save The Date" için gelinlik yada damatlık yerine bayan beyaz uçuş uçuş elbise, erkek ise şık bir gömlek ile konbin yapabiliyor. Bu şık çekimler için mekanlar çok önemlidir. Olmazsa olmazlarımızdan bir diğeri ise aksesuarlar... konseptimize uygun aksesuar seçiyor gerekiyor ise özel olarak yaptırıyoruz. Önceden konuştuğumuz tarihde fotoğraf çekimlerini bol eğlenceli, bol dinlenmeli ve farklı kareler ile gerçekleştiriyoruz. Genellikle hafta içleri daha sakin olduğu için tercih ediyoruz.

"Save The Date" çekimlerini özel tasarımlar ile teslim ediyoruz. Sizin için önemli ve anlamlı olan düğün tarihiniz artık unutulamaz. Muhteşem fotoğrafları paylaşmak ve misafirlerinize duyurmak size kaldı. 

Save the date çekimleri yaptığımız her çiftimizin, düğün fotoğraflarınıda çekiyor önceden çalışmış olmanın verdiği tad ile daha kolay iletişim kurabiliyoruz.

 

 

Save The Date Çekiminde Mekan Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Yazımızın başında da dile getirdiğimiz üzere farklı konseptte olan bu çekim için yine farklı bir mekan seçimi yapılması fotoğraf çekiminin çok daha iyi olması için faydalı olacaktır. Klasik mekanlar haricinde daha farklı mekanlar tercih edilmesi burada son derece önemlidir. Sahil kenarı, köşkler, günbatımı, eski yapı evler, gibi mekanlar buna örnek gösterilebilir. Tabi müstakbel eşinize evlenme teklifi ettiğiniz mekan, ilk görüştüğünüz yer gibi mekanlar da fotoğraf çekimi için bu duruma oldukça bir hava katacaktır. Bu çekimlerde giyeceğiniz kıyafetler de yine mekana göre tercih edilmelidir. Sade kıyafetler seçilmesi daha isabetli bir tercih olacaktır. Bunların yanı sıra eğlenceli ve çılgınca bir çekim hayalleri kuruyorsanız eğlenceli bir kıyafet tercihi çok daha uygun olacaktır. Her türlü yaratıcı fikirlerinizi bizlerle paylaşmanız ve bu fikirlerinizi ortak bir plan dahilinde birlikte uygulamak bizleri son derece memnun edecektir. Eğer siz de düğünden önce farklı konseptler ile save the date çekimi yaptırmak planlıyorsanız  bize ulaşabilir ve profesyonel bir düğün fotoğrafçısı ile save the date çekiminin doyasıya tadını çıkarabilirsiniz. Tüm özel günlerinizde planınız dahilindeki her türlü çekimlerde yanınızda olacağımızı unutmayın. Ekibim ile hazırlamış olduğum profesyonel portfolyo mu www.volkanaktoprak.com ziyaret edebilir. 0545 7787917 numaradan ulaşabilirsiniz.

Save The Date Videoları

Tarihimizi kaydetmek için fotoğraflarımızı çektik herşey çok güzel oldu, birde Save The Date için kısa bir video çekimimiz olsa nasıl olur.? Eski düğün davetiyerini bir kenara bırakın ve birlikte kurguladığımız videolar ile misafirlerinizi düğün organizasyonunuza davet edin.  

 

Save The Date | İzmir Düğün Belgeseli | Düğün Hikayesi from izmirdüğünfotografcisi on Vimeo.

Duygu ve Ersin Düğün Hikayesi, Wedding Story, İzmir Düğün Hikayesi, Çeşme Alaçatı Düğün from düğünhikayesi on Vimeo.

Save The Date | İzmir Düğün Fotoğrafçısı | Düğün Hikayesi | Tavsiye - Fiyat - Yorum
izmir düğün fotoğrafçısı
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı