Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
Hakkımda

Fotoğraf sanatçısı Volkan Aktoprak;

     16 yaşındaki ilk düğün fotoğrafçılığı deneyiminden sonra insanların en mutlu anlarını geleceğe taşıyacak küçük zaman gemileri inşa etmek onun için bir tutku haline geldi.

İlk iş olarak okulu bırakıp grafik ve fotoğrafçılık bölümüne kaydoldu. 17 yaşında, Pinhole Tekniğiyle, kendi kurduğu düzenekle fotoğraf makinesiz ilk fotoğrafını çekti.

Öğrendiklerini kendisiyle aynı tutkuyu taşıyanlarla paylaşmak adına 3 yıl boyunca çeşitli kurslarda fotoğrafçılık eğitimi verdi. Bu eğitimler sırasında sayısız sergi ve etkinliğe imza attı.

Anı ölümsüzleştirmede fotoğrafla videonun ayrılmaz bir bütün olduğunu bildiğinden düğün fotoğrafçılığını videografi ile birleştirerek çalışmalarına devam etti.

Bugün, kurucusu olduğu VA Creative Team ile, düğün fotoğrafçılığı&videograflığının yanı sıra moda, endüstri, seyahat fotoğrafçılığı ve reklam-tanıtım alanlarında faaliyet gösteriyor.

 

Düğün Fotoğrafçılığı;

Gününüzün kalıcılığını sağlayan en güzel ve özel anılar düğün fotoğraflarınızdır. Düğününüzü unutulmaz kılacak bir profesyonel düğün fotoğrafçısı mı arıyorsunuz.? Düğün fotoğrafçısı seçmeden önce, fotoğrafçıların sunduğu çeşitli düğün paketleri arasından en çok hoşunuza giden tarza karar vermelisiniz. Bütün fotoğrafları ilişkinize ait detaylarla eğlenceli ve özel hale getiren düğün belgeseli çekimini seçebilirsiniz. Dış mekan çekimleriniz için düğün gününüz dışında bir günde seçebilirsiniz.Hem bu şekilde giymeye doyamadığınız gelinliğinizi bir kere daha giymiş olursunuz hem de kirlendi bozuldu korkunuz olmaz gelinliğinizle denize bile girebilirsiniz . Günümüzün yeni trend fotoğraf çekimleride Hikaye fotoğrafçılığıdır.Düğün hikayeniz için; hazırlık aşamasından kuaför ve gelin almaya; ilk dansınızdan salondaki tüm misafirler gidip mutlu yorgunluğunuzu sergilediğiniz ana kadar tüm ayrıntıları fotoğraflıyoruz.

 

Kullandığımız Ekipmanlar;

Dünyaca bilinen ve tavsiye edilen düğün fotoğrafçılığı ekipmanlarına sahip bulunmaktayız. Kaliteli ekipman ve eğitimli bir fotoğrafçı ile en iyi fotoğraflar elde edilebilir. 

Sony A7R II, Sony A6500, Sony A7SII, Sony 85mm F1.4G Lens, Sony 35 mm F2.8 Lens, Sony 50 mm 1.4 Lens, Sony 14 mm F2.8 Lens, Sigma 35mm F1.4 ART series Lens, Sony Flash, Dışmekan Özel Akülü Flaslar, Sony Full Hd Kameralar, Hava fotoğraf ve video çekimi için Phantom 4K Aircraft , Dji Mavic Pro Drone

En iyi düğün fotoğrafları için herzaman en iyi ekipmanlar ile çalışmaya devam edeğiz.

 

İzmir Düğün Fotoğrafları Pinterest

Hakkımda | İzmir Düğün Fotoğrafçısı | Düğün Hikayesi | Tavsiye - Fiyat - Yorum
izmir düğün fotoğrafçısı
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı