Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
Blog
Gelin Saç Trendi 2016

Gelin Saç Trendi 2016, Gelin Saç Tasarımı

Hayatımız boyunca hayalini kurduğumuz o mutlu düğün günü geldi çattı. Lakin düğün, organizasyon, moda evi, aksesuarlar derken saç modelimizi unuttuk. Peki ne yapacağız bu seneki gelin saçı modellerine göz atarak nerde nasıl saç yapılmalı bunu inceleyerek düğün için saç modeli tercihimizde bulunabiliriz.

Gelin saç trendi 2016 yılı kapsamında tam da gelin adaylarımızın zevkine göre farklı modellerin her tarza uygun şekilde uygulandığı saç modellerini bir arada içermekte. Gelin saçı ve makyajı ile ilgili en popüler olan saç modelleri uzun, kısa, dağınık gelin başı modelleri, dalgalı ve birbirinden şık topuz modelleri olmakta.

Nikah için saç modeliniz daha sade ama taç be küçük aksesuarlar ile hareketlendirilmiş şekilde olmalıdır. Bu konsepte uygun olarak en çok tercih edilen gelin başı modeli ön kısmı dalgalı perçem bırakılmış arka kısımda alta doğru toplanarak oluşturulmuş topuz modelleri olmakta. Gelinliğinizle uyumlu olacak şekilde bir de taç konulduğunda oldukça güzel bir görünüm elde etmiş olmaktasınız.

İzmir sahil düğünü için saç modellerimiz hareketli bir görünüm olmalıdır. Bu kısa saç modeli ile tasarlanmış çiçekler ile bezenmiş gelin başı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu kavramda da saç bantlı gelin saçı modelleri, örgü gelin saçı modelleri, uzun gelin saçı modelleri, taraklı gelin saçı modelleri son derece şık bir ambiansa bürünmenizi sağlayacaktır.

Afterparty için saç modelleri ise daha canlı ve hareketli olmalıdır. Bu kavramda da sıra dışı gelin saçı modellerini tercih edebilirsiniz. Sıra dışı gelin saçı modelleri uygulamalarında ise saç renginizi değiştirebilir veya kuaförünüzün stilinizde ufak tefek hareketlenmelerde bulunarak katlı, kısa saç modeli oluşturarak farklı uygulamalar ile göz alıcı saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Eğlence için saç modeliniz tarzınızı yansıtan nitelikte olmalıdır. Kendinizi nasıl rahat ve şık hissedecekseniz o tarz bir saç stili tercih etmelisiniz. 2016 gelin saçı modellerinde en az diğer saç modeli kadar çiçekli gelin saçı modelleri de oldukça fazla tercih edilen modellerden olmakta ince gelinlik modelimizi daha şık gösterecek nitelikte kimi zaman uzun gelinlikler ile uygulanan kimi zaman ise kısa gelinlik modelleri ile bir arada kullanılabilen uygulanacak olan aksesuara göre farklı farklı seçeneklerde tercih edebileceğiniz gelin saçı modeli olmakta.

Saç renginizde değişiklik yapmak istiyorsanız kızıl gelin saçı modelleri bu sezon en trend saç rengi tonlamaları olmakla beraber kumral, kahve rengi ve tonları, bal köpüğü renkleri en popüler gelin saçı rengi tonlamalarından olmakta

Gelin Saç Trendi 2016 | İzmir Düğün Fotoğrafçısı | Düğün Hikayesi | Tavsiye - Fiyat - Yorum
izmir düğün fotoğrafçısı
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı