İzmir Düğün Fotoğrafçısı

İzmir Düğün Hikayesi

İzmir Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçısı

Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
Blog
Gelin Çiçeği, Gelin Buketi Seçimi

Gelin Çiçeği, Gelin Buketi Seçimi

Gelin Çiçeği Seçimi

Özel düğün günlerimizi taçlandıran gelinlik modellerimiz kadar İzmir gelin çiçeği ve gelin buketi seçimi de bizler için önemli aksesuarlardan bir tanesidir. İzmir gelinlik modeli ile kombinleyeceğimiz birbirinden şık ve göz alıcı İzmir gelin çiçeği modellerini tasarım gelin buketleri damat yaka çiçeği ile ilgili bilgiler tercih ederek ömrümüz boyunca baktıkça hatırlayacağımız bir aksesuar elde edebiliriz.

Gelin Buketi Tasarımı

Çiçek seçiminde özellikle renk unsuru biz gelin adayları için oldukça önemlidir. Tercih ettiğimiz gelin buketi gelinlik modelinizi yansıtan nitelikte olmalıdır. Düğün törenimizde asil bir kuğu gibi tüm davetlilerin dikkatini üzerimize çekmiş iken gelinlik modelimiz ile bütünlük sağlamamış nitelikte olan bir aksesuar kullanmış olmamız gelinliğin yanı sıra çiçeğimizin daha fazla göze batmasına ve dikkat çekmesine neden olacaktır.

Eğer gelinlik modeliniz ile uyumlu bir gelin buketi seçimi olsun istiyorsanız gelinliğinizi aldığınız moda evine gelinliğinizin kumaşı veya benzer detaylarda kumaş seçeneği ile güzel bir gelin buketi hazırlatabilirsiniz.

Sezon renkleri kullanarak sade ve beyaz ağırlıklı renk tonlamalarından kaçının! Sezon renkleri ile bezenmiş farklı ve canlı renk tonlamalarının hakim olduğu rengarenk buketler sizlerin son derece cesur ve farklı nedime çiçekleri veya farklı gelin çiçeği buketlerin tercih ederek gösterişli bir düğün konsepti oluşturmanıza zemin hazırlayacaktır.

Araştırmalar yaparak minimal ögeler kapsamında oldukça hareketli ve güzel gelin buketi tasarımına sahip olabilme imkanına sahipsiniz. Gelin damat fotoğraf çekimi için özel çiçekler tercih edebilir ve aşkınızın simgesi olarak bu güzel aksesuarı bir ömür saklayabilirsiniz.

Gelin Buketi Örnekleri

Bu özel gününüzde renkli tasarımların aksine daha oturaklı ve değerli taşlar ile bezenmiş bir gelin buketi düşünüyorsanız o vakit ince detaylara sahip örnekle açıklayacak olursak 2016 çiçek modası saçınızda kullanılacak aksesuarlardan, kuşağınıza, gelinlik modelinizden takı detaylarınızda yer alan boncuklara kadar geniş kapsamlı düşünerek her hangi birini baz alıp buketinizde irili ufaklı boncuklar veya değerli taşlar ile süslenmiş şık gelin çiçeği modelleri oluşturabilirsiniz.

İnce ayrıntılara önem veren gelinlerimiz için farklı bir tasarım oluşturacak olan ve çok bilinmedik bir gelin çiçeği modeli de saç modelinize göre uygun modelde bir gelin buketi seçmek. Saç modelinize karar verdiyseniz ve sıkı topuz şeklinde bir saç stili düşünüyorsanız o zaman iç içe oldukça sıkı bir arada oluşturulmuş kırmızı veya daha sıcak sade renk tonlamalarında oluşturulmuş gelin buketlerini tercih edebilirsiniz. Saç stiliniz salık ve maşalı ise o zaman sarkıntılı küçük çiçekler ile tasarlanan gelin çiçeği buketini tercih edebilirsiniz.

 

 

Gelin Çiçeği, Gelin Buketi Seçimi | İzmir Düğün Fotoğrafçısı | Düğün Hikayesi | Düğün Fotoğrafçısı
izmir düğün fotoğrafçısı
İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı