İzmir Düğün Fotoğrafçısı

İzmir Düğün Hikayesi

İzmir Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçısı

Başlık İzmir Düğün Fotoğrafçısı.
Kamera Wedding Photographer
Telefon 0545 7787917
Mail bilgi@volkanaktoprak.com
Adres 1438 sokak no:7 Kültür mahallesi Alsancak Konak İzmir

+ instagram
Fiyat al
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafları

,

Nehir & Michael

Bu sevimli çiftin düğün hikayesini ve düğün fotoğraflarını çekerken çok eğlendim.Kuşadası düğün fotoğrafçısı ararken bana ulaştılar. Onlarla tanıştığım an, onları çoktan tanıyormuş gibiydim ve çok kısa sürede, eski arkadaşlar gibi bağ kurduk. Tüm çekim boyunca espriler yaptık, güldük eğlendik! İzmir Düğün Organizasyon Charisma De Luxe Hotel Kuşadası.  Bu düğüne ait tüm fotoğrafları ve düğün hikayesini aşağıdaki detay kısmından bulabilirsiniz.                                     .                                             

DETAY
,

Sinem & Doğukan

Sinem ve Doğukan'ı düşündüğünüzde akla gelen ilk şey, çok fazla enerji ve heyecan. Harika bir çift! Onlar, Ayvalık düğün fotoğrafçısı ararken bana İstanbul'dan ulaştılar ve Ayvalık Cunda adasındaki düğünleri için beni tercih ettiler. Düğün organizasyonları dolu dolu geçen 2 gün boyunca sürdü. Hem eğlendik hem çalıştık! Before party, düğün günü fotoğraf ve düğün filmi çekimlerini gerçekleştirdik. Düğün organizasyonu: Mola Cunda Hotel               

DETAY
,

Nilsu & Sercan

Bu muhteşem düğün Ayvalık Cunda adasında gerçekleşti. Seromoni, sevimli çiftin konuklarına süpriz yaparak nikah alanına tekne ile giriş yapmalarıyla başladı. Heycanlı bir nikah merasiminden sonra, çift düğün dans kareografisini gerçekleştirdi. Eğlence dolu bu düğünde tüm detayları yakalamak için düğün bitimine kadar oradaydık. Ben ve ekibim tüm gün Düğün hikayesi videosu ve düğün fotoğrafçılığı hizmeti verdik. Bu düğüne ait fotoğraf ve video aşşağıda.    

DETAY
Düğün Fotoğrafları | İzmir Düğün Fotoğrafçısı | Düğün Hikayesi | İzmir Dış Çekim
izmir düğün fotoğrafçısı
İzmir Düğün Fotoğrafçısı