İzmir Düğün Fotoğrafçısı

İzmir Düğün Hikayesi

İzmir Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçısı

izmir düğün fotoğrafçısı
@volkanaktoprak
Başlık İzmir Düğün Fotoğrafçısı.
Kamera Fine Art Wedding Photographer
Telefon 0545 7787917
Mail bilgi@volkanaktoprak.com
Adres 1438 sokak no:7 Kültür mahallesi Alsancak Konak İzmir
facebook instagram youtube twitter googleplus vimeo pinterest flickr tumblr
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
Hakkımda

Hakkımda

Fotoğraf sanatçısı Volkan Aktoprak;

İzmir’de doğdu.Meslek kariyerine 2003 Yılında studyo fotoğrafçılığı yaparak başladı. İzmir Konak Cumhuriyet N.S.İşgören Anadolu Meslek Lisesi Fotoğraf&Grafik Alanından mezun oldu.Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık&Kameramanlık bölümünde eğitimine devam ediyor.Fotoğrafçılık üzerine çeşitli kurum ve kurslardan akademik dersler aldı.İzmir ili içerisinde özel okullarda verdiği dersler çocuklara mesleki anlamda ışık oldu.Aynı dönemde,düğün fotoğrafçılığı alanında büyük mutluluklara imza atmaya devam ediyor. 

Düğün Fotoğrafçılığı;

Gününüzün kalıcılığını sağlayan en güzel ve özel anılar düğün fotoğraflarınızdır. Düğününüzü unutulmaz kılacak bir profesyonel düğün fotoğrafçısı mı arıyorsunuz.? Düğün fotoğrafçısı seçmeden önce, fotoğrafçıların sunduğu çeşitli düğün paketleri arasından en çok hoşunuza giden tarza karar vermelisiniz. Bütün fotoğrafları ilişkinize ait detaylarla eğlenceli ve özel hale getiren düğün belgeseli çekimini seçebilirsiniz. Dış mekan çekimleriniz için düğün gününüz dışında bir günde seçebilirsiniz.Hem bu şekilde giymeye doyamadığınız gelinliğinizi bir kere daha giymiş olursunuz hem de kirlendi bozuldu korkunuz olmaz gelinliğinizle denize bile girebilirsiniz . Günümüzün yeni trend fotoğraf çekimleride Hikaye fotoğrafçılığıdır.Düğün hikayeniz için; hazırlık aşamasından kuaför ve gelin almaya; ilk dansınızdan salondaki tüm misafirler gidip mutlu yorgunluğunuzu sergilediğiniz ana kadar tüm ayrıntıları fotoğraflıyoruz.

Kullandığımız Ekipmanlar;

Dünyaca bilinen ve tavsiye edilen düğün fotoğrafçılığı ekipmanlarına sahip bulunmaktayız. Kaliteli ekipman ve eğitimli bir fotoğrafçı ile en iyi fotoğraflar elde edilebilir. 

Nikon D810, Nikon D750, Nikon 50mm F1.4G Lens, Nikon 85mm F1.4G Lens, Nikon 24-70 mm F2.8 Lens, Nikon 70-200 mm F2.8 Lens, Nikon 16 mm F2.8 Fisheye Lens, Sigma 35mm F1.4 ART series Lens, Nikon Sb910 Flash, Dışmekan Özel Akülü Flaslar, Sony Full Hd Kameralar, Hava fotoğraf ve video çekimi için Phantom 4K Aircraft 

En iyi düğün fotoğrafları için herzaman en iyi ekipmanlar ile çalışmaya devam edeğiz.

Hakkımda | Düğün Fotoğrafçısı | İzmir Düğün Fotoğrafçısı | Düğün Hikayesi
izmir düğün fotoğrafçısı
İzmir Düğün Fotoğrafçısı